خانه / دانلود های رایگان / چگونه رتبه یک کنکور شدم؟

چگونه رتبه یک کنکور شدم؟

رتبه یک کنکور شدن برای شما هم آروزست؟

در طول سال در کشور ما کنکور‌های زیادی در مقاطع مختلف برگزار می شود،افراد بسیار زیادی از طریق همین کنکور‌ها مسیر زندگی خود را تغییر می دهند.

کسب رتبه های تک رقمی،و علی الخصوص رتبه یک،هدفی‌است که برای تعداد محدود از افراد متقاضی به حقیقت می پیوندد.بیشتر افراد اینگونه فکر می کنند که برای رسیدن به رتبه یک کنکور، باید از هوش فوق‌العاده برخوردار بود و یا اینکه در طول زمان مطالعه، روزانه بیست ساعت درس خواند و تست زد.

من مثل بیشتر افراد کنکوری،یک دانشجوی کاملا معمولی و متوسط بودم،اما روزی که تصمیم گرفتم در کنکور کارشناسی ارشد مدیریت شرکت کنم،با خودم تصمیم گرفتم که به هیچ چیز غیر از رتبه یک کنکور رضایت ندهم،اتفاقی که با تلاش و کوشش برای من افتاد و من توانستم به یکی از اهدافی که در زندگی به دنبال آن بودم دست پیدا کنم.
همیشه بهترین راه برای رسیدن به مقصد این است که راه را از افرادی که قبلن مسیر را طی کرده‌اند، یاد بگیریم، همان طور که من وقتی خواستم که به این هدف دست پیدا کنم، از رتبه‌ یک سال‌های قبل مشاوره گرفتم،شما هم باید این کار را انجام بدهید.
در این فایل ویدئویی به شما بطور کامل توضیح داده‌ام که چه عوملی در موفقیت من بیشترین سهم را داشته است.
با دیدن این فایل شما به نکات بسیار ارزشمندی پی می برید که تا کنون شاید از هیچ کسی نشنیده باشید.کلید‌هایی را به شما خواهم داد که شاید با باورهای امروزتان به کلی متفاوت باشد.پیشنهاد من این است که در همین لحظه این فایل‌ را دانلود کرده و مثل یک کلاس آموزشی مطالب آن را سرلوحه کار خود قرار دهید.

مطئن هستم که اگر بخواهید،و اقدامات لازم را انجام دهید،شما هم به هدف‌های بزرگ زندگی خود دست پیدا می کنید.

ویدیوی چگونه رتبه یک کنکور شدم؟

پخش آنلاین ویدئو

پخش آنلاین نسخه صوتی

 

اگر نتوانسته‌اید به راحتی فایل‌ها را بصورت آنلاین ببینید،می توانید از لینک‌های زیر،آن ها را دانلود کنید.